Bentley, елітна нерухомість і чоловік-шахрай: як живе «бездомна» прокурорка Києва Вікторія Гончарова

Згідно із деклараціями, прокурор управління нагляду за дотриманням законів Нацполіцією Київської міської прокуратури – виглядає як безсрібник, якого можна зарахувати до святих. Однак, протягом 2019-2022 років у Гончарової з’являються дві квартири в елітних житлових комплексах у Києві та дві земельні ділянки на березі Дніпра. Усі ці активи оформлені на родичів чоловіка Гончарової – адвоката Миколу Гончарова та близьку подругу. Кошти з’являлися через криптогаманці. За попередньою інформацією, тільки у 2020-2022 роках Гончарова заробила на справах у прокуратурі понад два мільйони доларів.
Цьогоріч Гончарова законослухняно вказала дохід від відчуження рухомого майна на суму 1,89 млн грн. Також фігурує легковий автомобіль Volvo XC90 (2018), який власники оцінили в 877,5 тис. грн. Схоже, що формальний «основний тягар» з матеріального забезпечення прокурорської сім’ї припадає на міцні плечі чоловіка, який зареєстрований у місті Рубіжне Луганської області.
Так, у 2012 році щодо Гончарова М.М. було порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. 185 ч. 1 (крадіжка), ст. 190 ч. 2 (шахрайство, здійснене групою осіб), ст. 357 ч. 3 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) КК. Фігурант був засуджений у 2014 році за шахрайство, визнаний судом винним у вчиненні злочину, але звільнений від відбування покарання з випробуванням.
На даний час Микола Миколайович є чинним співробітником адвокатського об’єднання Bona Fide Group, (42670118). Його дружина зареєстрована у Києві на вул. Ломоносова, 28/41 (гуртожиток Київського національного університету). А з нерухомості ми маємо лише квартиру та паркомісце на вулиці Василя Тютюнника – і ті в оренді.
Власником квартири, де сьогодні мешкає Вікторія Гончарова, є теж не надто публічна особа – Заболотний Ігор Ігорьович. Про нього відомо, що свого часу він обіймав посаду заступника прокурора Донецької області та був звільнений з посади в порядку люстрації. За даними ПФУ, після 2014 року він ніде офіційно не працював.
Сам Ігор Заболотний, потрапив до бази «Миротворця» з позначкою «Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію України на Донбасі». Заболотний має паспорт РФ, серія 6021 №063722, виданий 01.09.2020.
Також, деякий час він служив у «прокуратурі» та інших «силових» бандформуваннях «ДНР». Прізвище Заболотного фігурує у листуванні «пресслужби уряду ДНР» Антона Розенвайна, яке було зламане нашими «анонімусами», де він називається «уповноваженим з розслідувань», «в.о. міськпрокуратури» тощо. Кажуть, що у 2014-2015 роках Заболотний брав участь у рейдерстві активів українських бізнесменів, які мали власність на Донеччині. Накопичивши гроші, Заболотний виїхав з регіону вглиб Росії, а кошти, зароблені на сприянні окупації та колабораціонізму, вклав у прибутковий бізнес, зокрема… у Києві!
Партнером Заболотного по бізнесу в Україні є Говоруха Максим Миколайович, уродженець Свердловська (зараз Довжанськ) Луганської області, зареєстрований за адресою: Київ, вул. Василя Тютюнника. З відкритих джерел відомо, що до 2013 року він працював заступником прокурора Луганської області, а з 2013 до 2014 року Говоруха був прокурором Чернігівської області, звідки звільнився, бо був під люстрацію. З 25.08.2016 до 19.01.2023 він займався адвокатською діяльністю (свідоцтво №000995, видане Радою адвокатів Миколаївської області), яку наразі призупинив. Сьогодні Говоруха ніби військовослужбовець.
На Львівщині судитимуть працівників банку за привласнення коштів клієнтів
Распечатать