Режисера та викладача Андрія Білоуса звинуватили у домаганнях
Про це йдеться на YouTube-каналі “Ґвалтівник Білоуса”
У відео дівчина розповіла, що восени 2020 року познайомилася з Андрієм Білоусом, який став її викладачем, коли вона вступила до театрального університету. Отримавши її особистий номер, Білоус нібито почав надсилати повідомлення зі стандартними запитаннями.
“Спершу все здавалося звичайним і невинним, але згодом запитання стали більш особистими”, — заявила дівчина.
За її словами, викладач нібито цікавився стосунками з батьками та романтичними стосунками.
“Наприклад, коли я писала йому про розклад занять чи запитувала про інші організаційні моменти, він відповідав: “Чому ти хочеш говорити зі мною лише про роботу, а не хочеш мене збуджувати?”. Або писав, що мої повідомлення його збуджують”, — зазначила дівчина.
Вона розповіла, що одного разу Білоус надіслав їй фотографії інтимних зон інших студенток і попросив її надіслати такі ж.
“Були випадки, коли він надсилав фотографії студенток, і запитував, чи хочу я з ними зайнятися сексом. Згодом він почав просити поділитися своїми сексуальними фантазіями, інтимними фото, надсилав свої, коли його ніхто не просив”, — сказала дівчина.
Вона додала, що найбільше її збентежила ситуація, коли Білоус став запрошувати її “на чай, поговорити й поплакатися йому”.
Адміністрація київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого прокоментувала звинувачення, поширені анонімними користувачами на адресу викладача Андрія Білоуса.
“Останнім часом мережею невідомими особами поширюється інформація про начебто неетичну та протиправну поведінку одного з викладачів нашого університету. Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого завжди стоїть на засадах законності та поваги, довіряючи лише офіційним джерелам інформації та доведеним фактам. На сьогодні жодних офіційних заяв на адресу адміністрації університету не надходило”, – йдеться в повідомленні.
У КНУТКіТ нагадали, що в разі виявлення подібних фактів слід звертатись до відповідних правоохоронних органів, а студенти мають можливість звернутися до психологічної служби в університеті, а також до “Скриньки довіри”, яка розміщена в головному корпусі.
“Закликаємо перевіряти правдивість матеріалів, що публікуються анонімними джерелами, щоб уникнути поширення неправдивих відомостей про наш заклад”, – додали у виші.
Распечатать