ТЕЦ, яку орендував олігарх Фукс, повернули державі
Підставою для цього є досудове розслідування СБУ кримінального провадження за підозрою бізнесмена Павла Фукса та колишнього голови правління «Альфа-банк Україна» Андрія Волкова в організації схеми з ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК). Третій підозрюваний у справі – Андрій Дудник, якого, крім ухилення від сплати податків, підозрюють у легалізації майна отриманого злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209 КК) та державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК).
Справа, яку розслідують слідчі СБУ Львівської області стосується викупу активів збанкрутілих банків ще у 2016-2017 роках та їх продажу без сплати податків. За версією слідства, унаслідок проведення ланцюга операцій було занижено податок на прибуток підприємств на 98 млн гривень, які й недоотримав держбюджет. Щоб підозрювані не змогли продати власні активи, з яких потенційно компенсовуватимуться завдані збитки, на них наклали арешт.
Юридично «ДВ Нафтогазовидобувна компанія» належить двом офшорним компаніям, проте за версією слідства саме Фукс опосередковано є її кінцевим бенефіціарним власником.
Також судом арештовані та передані до АРМА 19,69% акцій АТ «Галичфарм» та 15,79% акцій АТ «Київмедпрепарат», власниками яких є ТОВ «Завод-Інвест» та ТОВ «Зелений лан інвест». За даними слідства дві останні входять в групу компаній Investohills Partners, яку правоохоронці пов’язують із Волковим та його наближеними особами.
Окупанти з "Торнадо" обстріляли будинки у Шевченковому в Харківській області: є постраждалі
Читайте більше новин по темі:
Распечатать