Поцуплені завдяки фальшивій ухвалі суду $400 тисяч "злодійського общаку" повісили на "фунта"

Поцуплені завдяки фальшивій ухвалі суду $400 тисяч "злодійського общаку" повісили на "фунта"
Поцуплені завдяки фальшивій ухвалі суду $400 тисяч "злодійського общаку" повісили на "фунта"
Святошинський районний суд Києва задовольнив позов Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), постановивши стягнути визнаних "безпідставно набутими грошовими коштами" понад 398 тис. дол. та судовий збір (218 тис. грн.) з 26-річного уродженця угорського Будапешта Ігоря Короля. Відповідне заочне рішення 11 травня 2023 року постановила служитель Феміди Ніна Бабич.

 queiquiqzuiddkzrz

Йдеться про фінанси, які навесні 2020 року було вилучено під час обшуку з банківської скриньки 49-річного бізнесмена Сергія Кісільова ("Сергій Вінницький") в рамках розслідування справи про вбивство кримінального авторитета Олександра Семенова на прізвисько "Кацап" та з легкої руки Департаменту стратегінчих розслідувань Нацполіції, оголошених так званим "злодійським общаком" 50-річного уродженця Самбірського району Андрія Недзельського ("Андрій Львівський"/"Нєдєля").

Арешт з відповідних коштів (переданих АРМА), як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, ще влітку 2020 року було знято за рішенням Печерського райсуду Києва, втім відповідна ухвала не була виконана. Натомість, в грудні 2020 року затавровані "злодійським общаком" капітали з відсотками (!) перерахували на користь Ігоря Короля, що спричинило грандіозний скандал.

Тоді в АРМА запевняли, що діяли згідно чинного законодавства на виконання ухвали суду. У свою чергу, адвокати Кісільова стверджували про масштабну корупційну схему поцуплення грошей їх клієнта на підставі підробного рішення суду, після чого - звернулися з заявою про злочин до правоохоронців. В рамках проведеного журналістського розслідування Dетектив-Info встановив ймовірне коло осіб, причетних до оборудки.

Влітку 2021 року шістьом з них були вручені підозри в заволодінні речовим доказом шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою в особливо великому розмірі (ч.5 ст.191 КК України). Йшлося про т.в.о АРМА Віталія Сигидина, його заступника Володимира Павленка, начальника управління менеджменту активів Нацагентства Вахтанга Бочорішвілі, що буцімто діяли в змові з адвокатами Оксаною Сєрокуровою і Денисом Сердюком, а також "фунтом" Ігорем Королем.

Влітку 2022 року в НАБУ та САП офіційно повідомили про завершення досудового слідства в справі про "поцуплений общак", а суд (тепер насправді) скасував арешт цих коштів, зобов’язавши повернути їх власнику. Втім, відповідна ухвала так і не була виконана, а з метою повернення майже 400 тис. дол. Сергій Кісільов й понині позивається до Держави в особі Нацполіції України. Розгляд цієї справи по суті заплановано на 22 червня 2023 року.

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили

Читайте більше новин по темі:


Распечатать