"Мають підтримати 142 країни": генерал оцінив проект Конгресу США про перемогу України

"Мають підтримати 142 країни": генерал оцінив проект Конгресу США про перемогу України
"Мають підтримати 142 країни": генерал оцінив проект Конгресу США про перемогу України
Американський план, на думку екс-глави Служби зовнішньої розвідки Миколи Маломужа, має на меті показати Китаю, що головний союзник нашої держави не відмовиться від свого бачення ситуації. Це фактично крок на підтримку мирного плану, сформульованого владою України.

Проект резолюції Конгресу США, присвячений перемозі України у війні з Росією, дуже нагадує мирний план, представлений нашою державою. Ініціативу мають підтримати 142 країни ООН. Про це повідомив в інтерв’ю Obozrevatel генерал армії Микола Маломуж.

За його словами, цей план має бути проголосований та отримати підтримку у Генасамблеї ООН. Він може бути обов’язковим для виконання всіма державами-членами міжнародної організації.

"А це 142 країни", – розповів Маломуж.

Генерал пояснив, що представники Республіканської та Демократичної партій США вже неодноразово позицію щодо того, якою має бути перемога України у війні з Росією. Американський план, на думку Маломужа, спрямований на показати Китаю, що головний союзник нашої держави не відмовиться від свого бачення ситуації. Генерал вважає, що це фактично крок на підтримку мирного плану, сформульованого владою нашої держави.

"Це сигнал не лише всім союзникам нашої країни, а й іншим, зокрема, Китаю та Індії", – повідомив він.

Генерал переконаний, що своєрідна модель перемоги України має функціонувати. Рішучіші сигнали щодо мирного плану, як вважає Маломуж, мають прозвучати від адміністрації США та особисто від президента Байдена.

Проект резолюції Конгресу США про перемогу України у війні з Росією

У Конгресі США 25 квітня було зареєстровано проект резолюції, присвячений перемозі України. У документі зафіксовано одностайну підтримку відновлення кордонів України станом на 1991 рік, виплату Росією репарацій нашій країні та допомогу у повоєнному відновленні, а також покарання та притягнення до відповідальності лідерів країни-агресора Росії.

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили

Читайте більше новин по темі:


Распечатать